V Zjazd Kół Żywego Różańca Diecezji Warszawsko-Praskiej w Radzyminie

Wszystkich chętnych Parafian serdecznie zaprasza się na V Zjazd Kół Żywego Różańca Diecezji Warszawsko-Praskiej w 100. rocznicę Objawień Fatimskich. Odbędzie się on 13 maja w Sanktuarium św. Jana Pawła II w Radzyminie (ul. Słowackiego 58).

Spotkanie rozpocznie się o godz. 9.30 uroczystym powitaniem wszystkich przybyłych w kościele Przemienienia Pańskiego w Radzyminie (ul. P.O.W. 1) skąd też ruszy uroczysta procesja do Sanktuarium. O godz. 11 przedstawione zostaną Świadectwa Wiary oraz Siły i Mocy Modlitwy Różańcowej. Tuż po nich o godz. 12.00 Jego Ekscelencja Ks. Bp. Wojciech Osial odprawi uroczystą Mszę Świętą. Na godz. 14.00 przewidziany jest koncert zespołu El Camino, natomiast w godzinę miłosierdzia zostanie zmówiona Koronka.

Po Mszy Św. wszyscy zaproszeni są na uroczysty piknik z grillem, kiermaszem książek, kawą, herbatą i domowymi wypiekami. Każda złotówka ze sprzedaży przeznaczona zostanie na wsparcie budowy Sanktuarium Jana Pawła II w Radzyminie.