Niedziela 26 listopada 2023
  1. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek miesiąca. Ks. proboszcz nie będzie odwiedzał chorych. Jeżeli ktoś chce przyjąć sakrament pokuty, to prosimy o umówienie się z ks. proboszczem.
  2. Wystawienie NJS w piątek od godz. 15.00 do 17.00. W tym czasie można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania.
  3. Dziś w niedzielę obchodzimy Uroczystości Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Z racji uroczystości za odmówieni Aktu oddania się Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata można otrzymać odpust zupełny.
  4. Na stolikach pod chórem są świeczki na stół wigilijny.
  5. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca za tydzień o godz. 10.00 msza w int. zbiorowej.
  6. Za tydzień z racji pierwszej niedzieli miesiąca po mszach o 8.00 i 12.00 oraz przed mszą o 19.00 wystawienie NJS.
  7. Za tydzień w niedzielę rozpoczyna się Adwent. Od poniedziałku 4 grudnia zapraszamy na roraty na godz. 6.45.
  8. Zapraszamy i zachęcamy do czytania prasy katolickiej.