Odpust parafialny i rocznica I Komunii Świętej (2026)

W niedzielę 10 maja nie tylko odbyła się rocznica I Komunii Świętej, lecz także przeżywaliśmy przeniesiony z piątku odpust parafialny. Po Mszy Świętej o godz. 12.00 przeszła uroczysta procesja dookoła kościoła. Dziękujemy ks. Januszowi oraz ks. Krzysztofowi za wsparcie, a także strażakom, całej asyście, służbie liturgicznej i wszystkim obecnym.