OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Niedziela 22.04.2018
  1. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu w godz. 15.00-18.00. W tym czasie można przystąpić także do sakramentu Pokuty i Pojednania.
  2. Spowiedź wielkanocna potrwa do Niedzieli Zesłania Ducha Świętego. Zapraszamy wszystkich, którzy jeszcze nie przystąpili do sakramentu pokuty.
  3. Za tydzień po każdej mszy św. święcenia pojazdów.
  4. Zbliża się miesiąc maj poświęcony Maryi. Prosimy o uporządkowanie i udekorowanie placów przy krzyżach i kapliczek, by modlitwa odbywała się w godnym miejscu. Nabożeństwa majowe w kościele w dni powszednie po mszy św. o 18, natomiast w niedziele po sumie o godzinie 12.
  5. Zapraszamy i zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

• Radosław Paczkowski, kawaler z par. tutejszej i Aleksandra Aniołkowska, panna z par. Niepokalanego Poczęcia NMP w Nieporęcie – zapowiedź pierwsza;
  • Łukasz Wacław Jaczewski, kawaler z par. św. Wawrzyńca Męczennika w Korytnicy i Monika Urbaniak, panna z par. tutejszej – zapowiedź pierwsza.