Proboszczowie

 

†Ks. Feliks Chudzik
Data urodzenia: 13.03.1951
Data święceń kapłańskich: 15.03.1975
Szafarz święceń: kard. Stefan Wyszyński
Posługa parafialna: 18.06.2002– 07.02.2017 (†)
Data śmierci: 07.02.2017 (†)
†Ks. Gerard Jarecki
Data urodzenia: 18.01.1946
Data święceń kapłańskich: 06 czerwca 1971
Szafarz święceń: kard. Stefan Wyszyński
Posługa parafialna: 20.06.1997  – 18.06.2002
Data śmierci: 21.07.2017 (†)
Ks. Edward Kowara
Data święceń kapłańskich: 27.05.1979
Szafarz święceń: bp. Jerzy Modzelewski
Posługa parafialna: 22.06.1994 – 20.06.1997
†Ks. Ludwik Antolak
Data urodzenia: 26.06.1938
Data święceń kapłańskich: 24.05.1964
Szafarz święceń: kard. Stefan Wyszyński
Posługa parafialna: 120.06.1985 – 22.06.1994
Data śmierci: 26.12. 2006 (†)
Ks. Jan Wolski
Posługa parafialna: 19.11.1981– 26.06.1985
Ks. Stanisław Laskowski
Posługa parafialna:
01.09.1976 –19.11.1981 (jako proboszcz),
01.01.1972 – 01.09.1976 (jako administrator),
1969-1970 (jako celebrans)

Celebransi

 

† Ks. Zbigniew Rogatko – 1969

Wikariusze

 

Ks. Kozłowski Waldemar Sylwester – 18.06.2002 – 20.06.2003
Ks. Bieniecki Przemysław – 30.06.2001– 29.06.2002
Ks. Rzępołuch Paweł – 28.10.2000 –18.06.2001
Ks. Mikusek Robert – 16.08.1999 – 01.12.2000
Ks. Trzaskowski Piotr –  26.06.1998 –16.08.1999
Ks. Krzyżewski Janusz  –19.09.1994 – 28.06.1997
Ks. Budzyński Krzysztof – 30.06.1994 – 28.09.1994
Ks. Dmoch Robert – 30.06.1993 – 30.06.1994
† Ks. Lewandowski Zdzisław – 22.06.1992 – 21.11.1992
 

Rezydenci

 

† Ks. Broma Franciszek – 28.06.1997 – 02.01.2000

 

 

Żródło: diecezja.waw.pl